Jdi na obsah Jdi na menu

Jiří Drahoš

 

 

 

Narodil se 20.2.1949 v Českém Těšíně. Radix relokovaný na Prahu, pravděpodobný čas narození 19:20. Citlivý člověk /Neptun v 1. domě, - ale v bráně 48 na vědomé i nevědomé úrovni, brána 48 - Brána, studna, schopnost originálně řešit problémy.  Silnější pravá strana, lunární princip, navzdory tomu, že je vědec. Jeho inteligenci a originalitu potvrzuje taky Uran u MC. Královské perzské stálice, Fomalhaut na jeho Slunci a Antares na jeho Luně dodají jeho horoskopu lesk a jeho povaze ušlechtilost. 

https://www.jiridrahos.cz/caste-otazky/problem-s-utecenci/

 

drahos-radix.jpg

 

 

S převahou planet v mužských znameních /oheň a vzduch/ má energii rozhodovat a být dominantním. Aspekt Slunce konjunkce Mars, sice v Rybách, ale Slunce tím získává povahu bojovného Berana. Slunce v bráně 55 - Duch/Hojnost, Mars v bráně 37 - Přátelství, rodina - je výmluvná kombinace. Převaha planet na západě sice dává, že naslouchá názorům jiných, ale s Merkurem a Venuší ve znamení nezávislého Vodnáře, vždy zachová vlastní úsudek. Vzájemná recepce Uranu a Merkuru vypovídá o nadprůměrné inteligenci. 

Je fyzikální chemik, v letech 2009 až 2017 předseda Akademie věd České republiky. Je inteligentní, má široký rozhled, jako Flegmaticky-Sangvinický typ, ale nevím, že v případě zvolení jak dlouho vydrží tu emoční zátěž, kterému bude vystavěn. Má slabou srdeční čakru, pro něho, jako pro Citlivý typ bude život v politice velice stresující. Hlavně že již teď dostává již tolik útoků ze všech stran. Ale když s takovou slabou srdeční čakrou dožil svého věku, tak jedině díky umírněnému životnímu stylu, nekouří, zřejmě pije jen s mírou, při slavnostních příležitostech. 

 

 

 

drahos-cakry.jpg

 

 

 

12..png

 

drahos-hd-profil.jpg