Jdi na obsah Jdi na menu

Marek Hilšer

 

 

Narodil se 23.3.1976 v Chomutově.

 

hilser-radix.jpg

je občanský aktivista. Studoval mezinárodní vztahy a medicínu na Karlově univerzitě. Od roku 2007 pracuje jako pedagog a vědecký pracovník na 1. Lékařské fakultě UK. V roce 2011 a 2012 se zúčastnil Lékařské mise s organizací ADRA.

V červenci 2016 oznámil svůj zájem kandidovat na prezidenta České republiky v prezidentských volbách 2018. Profiluje se jako nezávislý občanský kandidát bez propojení na politické skupiny či oligarchy. Hilšer na sebe upozornil v roce 2014, kdy protestoval proti ruské politice na Ukrajině tím, že vystoupil polonahý na tiskové konferenci vlády ČR. V roce 2015 protestoval na ruské ambasádě proti anexi Krymu. Svůj odpor proti náklonnosti českého prezidenta k Číně dal najevo během návštěvy čínského prezidenta Si Ťin-pchinga v Praze.

Chci připomínat, že úspěch nespočívá pouze v bohatství a politickém vlivu, ale že úspěch je i v pocitovosti a ochotě pomáhat druhým. V dobře odvedené práci. Chci dát naději, že každý člověk v této zemi má hodnotu,“ řekl Hilšer.

 

hiser-m.-cakry.jpg

 

S harmonicky aspektovaným Merkurem má reálné uvažování, s Produktivním typem myšlení horizont myšlení přesahující určitě víc, než jen jedno funkční období. Rozvážné myšlení. Nerovnováha Idy a Pingaly zvyšuje jeho citlivost. Jako Egoisticky-Vedoucí má v sobě vnitřní bohatství a přirozené schopnosti pro vedoucí roli. 

 

12..png