Jdi na obsah Jdi na menu

Pavel Fischer

 

 

Pavel Fischer se narodil 26.8.1965. 

V případě, že se nenarodil někdy kolem půlnoci, kdy by na něho již mohli platit biorytmy předcházejícího, nebo příštího dne, tak jeho čakrový profil vypadá velice neobvykle, může to posoudit jen ten, kdo ho pozná zblízka, jak to na něho sedí. 

 

fischer-cakry.jpg

 

I když na druhé straně v jeho horoskopu narození většina planet ve variabilních znamení svědčí o vnitřním neklidu, nevyrovnanosti, je tady určitá míra nesoustředěnosti - Merkur v napětí na Neptun bez nějakých podpůrných harmonických aspektů.  Je to docela v analogii s velkou nerovnováhou Idy a Pingaly. 

Ve vysokém stresu by se mohl chovat a mluvit zmatečně. 

 
Pomyslná rána, která obratem knockoutovala Fischerovu stoupající hvězdu, přišla během uplynulého sobotního odpoledne. Českým internetem prolétlo téměř hodinové video z Katolického domu v Blansku, kde měl kandidát 3. prosince besedu s občany. Pavel Fischer v něm mimo jiné dává jasně najevo své konzervativní názory, co se týče genderu, sexuality a rodiny a během toho se dopustí několika dost nepříjemných a dokonce lživých vyjádření, která nejsou omluvitelná ani pro jasně konzervativního kandidáta.
 
 

 

fischer-radix.jpg

 

 

Naštěstí prezident u nás nemá takovou moc, aby mohl napáchat nějaké nenapravitelné činy i když občas plácne něco, čeho později lituje a za co se potom omlouvá. 

 

 

https://zpravy.tiscali.cz/omluvi-se-prezidentsky-kandidat-pavel-fischer-pedofilum-306984?

4.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář