Jdi na obsah Jdi na menu

Marek Vašut

22. 11. 2013

 

MAREK VAŠUT se narodil 5.5.1960 v Praze.

vasut-m.-radix.jpg

 

 

 

 

Populárního herce Marka Vašuta přivedly deprese až na hranici života a smrti. Neúspěšný pokus o sebevraždu ho donutil k léčení duševní choroby, která si stále víc vybírá krutou daň proto, že společnost je ještě málo informovaná o její podstatě. Deprese se naopak často pokládá jen za "charakterovou slabost". Známý psychiatr prof. Cyril Höschl vysvětluje příznaky choroby, která je dnes léčitelná moderními antidepresivy a psychoterapií.

 

 "6. června 2000 jsem se skutečně pod vlivem dlouhodobých neléčených depresí rozhodl odejít dobrovolně ze života."

 

Jak může vypadat horoskop takové výrazné osobnosti, jako Marek Vašut, který sice vypadá jako drsňák, nikdo by netušil, že pod chlapácky vypadající maskou je introvert, kdo má planetu Mars,představující základní mužské Ego v slabých Rybách, dále v jeho horoskopu je výrazná konfigurace Velkého Draka, kde po hlavní diagonále, kde proudí nejvíc energie, jsou i tři osobní planety v opozici na NEPTUN,. Planeta Neptun všechno rozostří, rozpouští,a když jde o napěťový aspekt, tak je to o tolik horší. 

 

Dále Luna, představující matku je v konjunkci s Plutem,z emocionálního hlediska je to velice ošidný aspekt, naznačuje, že jako dítě svou matku zakouší jako neobyčejně mocnou osobu a ocitá se pod tlakem její lásky. Matka má vše pod kontrolou, především své vlastní pocity, postrádá témeř zcela spontánní projevy, své dítě poručníkuje, přičemž očekává, že vše se bude odehrávat podle jejich představ. /taky Jamie-Lynn Sigler a další /

 

6. června 2000, kdy se pokusil o sebevraždu, tranzitní Saturn v Býku mu zrovna kvadrátoval jeho Lunu ve Lvu.

K jeho profilu temperamentu jen to, že nedá se všechno vysvětlit pomocí Chronobiologické psychogenetiky.  I když je tady je dost velký rozdíl mezi Idou a Pingalou, i když se ještě nejedná o typickou nerovnováhu. 

 

vasut-m.-cakry.jpg

 

 

12..png

 

 

vasut.jpg

 

Ve vzorci jména má ten pověstný karmický trojuhelník, ale nevěřím tomu, že kdyby teď zmyslel, že změní jméno na jiné s lepším vzorcem, ty deprese se mu najednou jakoby švihnutím zázračného proutku zmizely. Možná, kdyby se jednalo o exogenní deprese, ale on ty deprese má endogenního rázu, silně zakomponované do jeho radixu, a vliv planet se nedá jen tak jednoduše odrušit.

 

12..png