Jdi na obsah Jdi na menu

Jiří Kajínek

Je záhadou, proč se dal na dráhu zločince, když měl tak úžasné dětství. V převážné většině všichni zločinci pocházejí z rozvrácených rodin. Vysvětlení možná poskytuje jeho horoskop a rozbor temperamentu. 

 

Narodil se 11.1.1961 19:16 minut v Prachovicích.

kajinek-radix.jpg

Poté, co je všeobecně známo, že většina zločinců pochází z rozvrácených rodin, je docela divné, že Kajínek s takovým ideálním dětstvím se dostal taky na dráhu zločince. Naprostá většina planet v ženských znameních mu dává povahu velice pasivní, poddajnou, přizpůsobivou.

 

Jediná planeta v ohnivém znamení, a to URAN a přímo na Ascendentu – jak jsem četla jeho knihu, mám dojem, že se zapletl do různých krádeží již zamlada kvůli hledání dobrodružství. Potřeboval se odreagovat od idylické atmosféry, která vládla u nich v rodině, v mladické nerozvážnosti dost nevhodným způsobem a svou osobnost téměř rozpouštěl ve skupině podivných kamarádů, s kterými prováděl své činy. /Mars v 11. domě.

 

Jedná se o noční horoskop, konfigurace planet velký vodní trigon mu dá citlivost až přecitlivělost. Bohužel ve své knize vůbec nepíše nic o tom, co ho svedlo na šikmou plochu. Žádné sebetrýznivé duševní úvahy. U Jiřího Kajínka jsem vyzkoušela již i nové tělesa, Plutoidy, které jsou MakeMake - kde s poměřujeme, Haumea - oblast, kde se můžeme opřít, SEDNA - kde si děláme iluze, ERIS - oblast sváru. Připadá si zajímavé, ale u Kajínka oblast, kde se může opřít, je 1. dům - vlastní osobnost /Haumea/. Toto těleso je svým způsobem  dobroděj. Pomáhá mu v rozvoji své vlastní osobnosti.

 

Oblast sváru u něho je 8. dům - společný majetek - že by nejasnoti kolem toho, co je moje a co společný majetek?   Kde si dělá iluze /SEDNA/ 9. dům - intelekt, vědomosti. MakeMake, kde se poměřuje - tato oblast padá do 12. domu - vnitřní neklid. Co se týče jeho obvinění z vražd. Mám pochybnosti. Někdo s Venuší  v Rybách, kde je v povýšení, součástí velkého vodního Trigonu nebude přece vraždit.

 

 

kajinek--sour.vladcu.pngSaturn – přísný učitel, finální dispozitor všech jeho planet ho donutil k celoživotní kázni, díky němu nakonec dosáhl úspěchu a stal se svým způsobem celebritou.

 

 

 

 

 

 

 

 

4.jpg

 

kajinek-cakry.jpg

 

Velká nerovnováha mezi Idou a Pingalou. Vyostřuje nerovnováhu na všech složkách jeho osobnosti. 

 

Jak je vidět z jeho grafu, jeho fyzický marker je melancholický. Je to ta rovina, jak ho vidíme. Opatrný, s menší fyzickou energií, citlivý na kritiku, má rád pohodlí.

 

Ale jeho kronobiologický emocionální marker je již vášnivý. Jak jsem již myslela při rozboru jeho radixu, podle mě se nechal strhnout vlivem party kamarádů.

 

/Mars v Raku v 11. domě/, v mladické nerozvážnosti. Sám od sebe by se na vykrádání chat nedal, na to byl příliš pohodlný. Ale je velice ovlivnitelný, s většinou planet v ženských znameních. Nechal se vyprovokovat, nemohl se přece ukazovat v očích svých kamarádů jako zbabělec. A kdo ví, možná se liboval v roli nějakého Jánošíka, kdo bohatým bere, ale o tom již nikdo neví, či taky rozdával.

 

Jeho intelektuální marker je Harmonicky-myslící. Tento typ pořád přemýšlí, téměř neumí své myšlenky vypnout. Silně kritický a analytický, všechno rozebere na drobné části a potom opět poskládá. Rychle nalézá praktické řešení. Tento typ myšlení mu dobře posloužilo, když naplánoval vykrádání chat. Ale horizont myšlení jen několik měsíců až 1 rok. 

 

4.jpg

 

kajinek..jpg

 

Jeho matrix obsahuje hodně prázdných políček, hodně výzev, zbývá mu jen rámec vězení, bez přísného Saturnu, jako finálního dispozitora všech jeho planet, by neměl šanci všem vyhovět.

 

15.png