Jdi na obsah Jdi na menu

Petr Chobot

 

 

 

Základní astrologické charakteristiky:

Rok narození: 1967, Tábor

Převaha planet na východě: člověk nezávislý individualista.

 

chobot--radix---kopie.jpg

 

 

Planety v kardinálních znameních dávají ambicioznost, touhu se někam dopracovat, planety ve fixních znameních zaťatost a umíněnost. Nejméně planet má ve variabilních znameních – menší potřeba sloužit jiným. To, co tady píšu, jsou vrozené dispozice. Mohlo se stát, stává se, že někdo silou své vůle a intelektu se vymaní z vleku svých planet a přepíše své vrozené dispozice do do vyšších vibrací. Nevím, či je to taky případ pana Chobota. S většinou planet v ženských znameních /Země+Voda/, na MC se stálicí špatné pověsti Sheratan, nevím, či měl dost sílu a vůli, aby se to tak stalo. Faktem je, že má kolem sebe pořád dva tábory, stoupenci a nepřátelé, podobně jako guru Jára, značí, že pořád není jasno, jak to s ním je, či od roku 2001, kdy byl odsouzen a uzavřen do psychiatrické léčebny, jako osoba s těžkou schizoidní poruchou, či prodělal zásadní duchovní proměnu.

 

SOUŘADNOST VLÁDCŮ: nemá finálního dispozitora, točí se dokolečka mezi svým narcismem /Venuše v 1.domě/, popularitou /Luna v 10. domě/ a vůlí udělat si dojem na ostatní /Slunce v 11. domě/.

souradnost-vladcu.jpg

 

Tvar horoskopu: Lokomotiva, kde lokomotivu dělá poškozený Saturn v Beranu v 9. domě – poraněné Ego chce ukázat, že ve světě víry, filozofie, atd. něco dokáže, něco znamená, není žádná nula. Navíc v konjunkci s plutoidem sváru ERIS. Posledním vagonem je taky poškozený Neptun – tady se vykolejí a narazí – aféry s drogami. Je taky jedinou planetou v II.kvadrantu – city, původ, rodina, motivace – energeticky nejslabší oblast jeho osobnosti.

 

Vycházející znamení ve Lvu: chce se vyhřívat ve slávě a pozornosti. Vladařem je Slunce v 11. domě – spolky, veřejnost. V bráně 39 – provokace. Uzemnění v bráně 38 – bojovník, opozice. Taky se mu daří – nějakou dobu byl velice populární – Luna v 10. domě, v bráně 2 – vyšší vědění – kdyby nebyla v opozici na Neptun – přehnaná fantazie, honba za neskutečnými ideály, senzacemi. Má sklon promítat své vlastní zmatky na jiné lidi. Mimořádná ovlivnitelnost. Přebírá emocionální náladu svého okolí. /je to zdůrazněno i velkým množstvím nedefinovaných center v jeho Human Design mapě, hlavně Solar plexu, taky tím, že je Středně-sangvinický typ. Záležitosti v původní rodině neuspořádané a chaotické, říká se taky kostlivec ve skříni /poškozený Neptun v 4. domě/, ať už vlivem pohodlnosti nebo nezodpovědnosti a nebo dokonce vlivem psychických problémů, které mají svůj původ v minulosti. Člověk s tímto aspektem /Luna opozice Neptun/ často sklouzne do narkomanského prostředí. Riskantní je pohrávání s astrálními a paranormálními jevy. /Což všechno dělá/.

 

Agresivní intelekt, bojovnost a svár ve svém nejbližším okolí – Mars v 3. domě – má své kořeny v původní rodině – Mars v napětí na Merkur do 12.domu – agresivně dobývá okultní svět, přitom svými slovy umí  podmanit a okouzlit lidi – Merkur v trigonu na Neptun a v sextilu na Pluto. Pluto v 2. domě bojuje za materiální zajištění. Dělá to dost originálním a svérázným způsobem, když je tam i Uran. Jsou ovládány Merkurem z 12.domě – poslouží k tomu jeho řeči o paranormálních jevech, které údajně zažil a dělá.

 

Venuše v 1. domě dává kouzlo osobnosti. Je to postavení dobré pro ženy. U chlapa vede často k narcismu, hlavně když je těžce poškozený, jako tady. Je ohniskovou planetou T-kvadratury – dává zvláštní umělecké nadání. Ve znamení Lva – mohl by být dobrým hercem. Jeho jevištěm jsou peruánské pralesy, scény na meditačních akcích, kde je režisérem. Napětí na Neptun dává rozkolísanou psychiku, neuspokojené milostné sny, sklon užívat si uklidňující a utěšující prostředky. Napětí probíhá mezi 4. domem /původní rodina/ a mezi 1. domem /Ego, Já/ - Neutěšené poměry v původní rodině jsou příčinou jeho narcismu. /mohl to být churavějící otec, otec alkoholik, nebo jiný kostlivec ve skříni. Jupiter ve 12. domě by mohl být velice dobrým signálem pro hledání pravdy v oblasti nevědomí, kdyby ...... kdyby nebyl v konjunkci s plutoidem  MakeMake - poměřování, pochybnosti.  

 

 

http://www.elvirafarkasova.cz/clanky/astrologie/astroclanky/fraktalni-horoskop.html

V jeho fraktálním horoskopu má Ascendent ve Štíru, vladařem je Pluto v 12. domě. Je bohatě aspektovaný, projeví se v tom jeho sklon k manipulaci, mimo jiné i s ženami, že Pluto je taky v kvadrátu na Venuši, v konjunkci s Lunou. Vladař 2. majetkového domu Jupiter, který tvoří opozici na Mars, opozice probíhá mezi majetkovými domy, duchovno jako výdělečná činnost. 

 

chobot-fraktal.jpg

 

4.jpg.

 

chobot-cakry.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jako Středně-sangvinickému typu jeho hlavní předností je schopnost komunikovat. Je to znásobeno tím, že svým Empatickým emocionálním temperamentem má nejvíc energie u své krční čakry. Dominantní složkou jeho osobnosti je intelekt - tím by měl vydělávat na své živobytí.

Při svém narození dostal nejvíc energie na poznání lidského ducha, jeho tarotovou kartou je VĚŽ – kde klíčové slovo je „nefunkčnost“. Téma: přelom, změna. Vzdání se starých struktur.

Stín: jeden extrém – Babylonská věž. Chtít získat příliš mnoho a dostat se příliš vysoko. Příliš ctižádosti vede k pádu.

Druhý extrém: zazdít se ve věži svých obav a iluzí. Útěk před úkoly a odpovědností. Násilné zrušení dosavadních obvyklých struktur. 

 

 

 

hd-profil.jpg

Planeta, která z něho dělá Generátora, Venuše v bráně 29 - ano je to sice síla dělat silné závazky, ale je poškozená Neptunem , a stejně tak Luna. Neptun v bráně 43 - je aktivace brány v centru Ajna, souvisí s vhledy, ale jak mohou být vhledy správné, když planeta je poškozená v 4. důležitém kardinálním domě? 

 

Nemá definovaný Solar Plexus. Je to centrum emocí a nálad. 

Zcela otevřený centrum Solar Plexus, kde není žádná aktivace, žádná spící bránu, . Bez aktivace pro filtrování přicházející energie neexistuje tematické téma, kterého by se mohl držet, nemá žádné předsudky vůči jedné či druhé věci. Neví, o čem je jeho život. To je velmi hluboké.

 

S zcela otevřeným centrum Solar Plexus neví, co cítit. Toto samo o sobě může být obrovským dilematem. Nejenže je velmi zranitelný, ale taky neví, jak interpretovat samotnou emocionální vlnu, protože nemá způsob, jak filtrovat příchozí emoční energii. Neví, co si přeje, nebo kdy být citlivý. Nic z těchto věcí nezná, protože doslova neví, co cítit. Není to tak, že ten pocit vůbec neexistuje, je to jen to, že neví, co si o tom myslet.

 

Kdo má spící bránu, okamžitě ví, co má cítit ve chvíli, kdy přijmou zesílení, kvůli jeho síle. Co cítí Je: „Musím se od toho dostat pryč” . Nelíbí se mi to. Je to nepříjemné. Nechci s tím mít nic společného.”. Jinými slovy ví, co dělat s přicházející energií. Může to vést k vyhýbání se konfrontaci a nakonec pravdě, ale ví, co s citem dělat,

 

Ale kdo nemá žádnou aktivaci, upřímně neví, co s tím dělat nebo jak se s tím vypořádat. Jedná se o fenomén zcela otevřeného Solar Plexu – prostě neví, co cítit, a věří, že je něco emočně špatně -  V průběhu času má potenciál rozpoznat emoční / duchovní/ vědomí u ostatních, vědomí, které se pomalu objevuje. Ale stává se, že to prostě ingoruje a myslí si, že on má vždy pravdu. 

 

sleep-chart2.jpg

 

 

 

 

sleep-ch.-transit2.jpg

 

 

 

 

 

 

.Paní Ivanka Adamcová k tomu psala: 

.Je to bily mág...vycházející z černé magie....obrovsky silné ego..tvářící se jako záchrance světa...nemůže za to, jako každý jedinec..neboť neví ze osud těla má nastaveny...vize jeho které tam jsou jsou jeho skutečnosti, které projektuje jeho tělo hmota...(synonymum Satan) ve kterém žije jeho božské vědomi...je tady pro poučeni mnoha lidi z hladiny bíle magie...nyní jeho aktivita vrcholí.....jelikož má vyučit mnoho bílých mágů kteří mají pochopit po zklamání a zkušenostech které s nim prožijí....a bez "hodnoceni" ze jim něco zlého udělal..se od něj jen odpoutají....proto je pro ne dobry takový jaky je...vize které má projektuje jeho tělo..takže vidíte jak je klamán svým oděvem těla....ale ten člověk tomu pevně věří....I.

 

15.png

 

Svědectví účastníka:

V roce 2013 jsem na jeho výpravě zažil přelomovou noc, prozření i směrem k němu a jeho meditacím. No a tak jsem to tam hned všem včetně něho sdělil - časem mně došlo, že se mu to asi moc nelíbilo. Jinak podle mně je mág, který "nemá" srdce. Má svoji agendu, cíle, ambice a za tím si jede. To divadlo co dělá kolem je jenom kamufláž. Mám dojem, že si i z lidí bere energii.

Osobně znám jednu ženu, kterou v Peru zneužil, ale na druhé straně osobně znám jednu ženu, které pomohl překonat a zlikvidovat jedno obrovské trauma a blok z dětství (zneužití otcem). Ty jeho meditace jsou v určitém stádiu vývoje prospěšné.

 

4.jpg

 

Další svědectví: 

 

Pan Chobot je klasickou ukázkou naprosté naivity a odevzdanosti našich spoluobčanů. Jako typický vůdce sekty má své vášnivé obdivovatele, kteří ho budou hájit až do roztrhání. Na druhou stranu, velmi mnoho lidí z tohoto šílenství procitlo do drsné reality, která za sebou mnohdy zanechala zničené životy a ztracené úspory. Těchto příběhů na internetu koluje celá řada. Pan Chobot to bude jistě přičítat nějakému dalšímu sofistikovanému spiknutí proti své osobě. Tuzemské ezoterické kruhy ale P. Chobota většinou houževnatě propagují. Když jsem byl ještě ve stavu esoterního hledání, také jsem od P. Chobota leccos slyšel. Jeho agresivní mluva prokládána sprostými slovy a nadávkami, mi však už v té době našeptávala, že půjde o člověka nevyrovnaného a tápajícího. O to víc je zarážející, že dnešní velké ezo weby ( až na pár výjimek ) tohoto pána plně podporují. ( např. Cesty k sobě či politické NWOO )

Bohužel není pravdou, že vše duchovní je zároveň čisté, upřímné, nemanipulující- zkrátka k člověku přátelské.(Pouze Nebeský Otec je) Pokud vás skutečně nějak zaujala persona P. Chobota, nechť je to pro vás výstražným znamením. Satan má mnoho léček a pastí do kterých vábí důvěřivé lidi, kteří touží poznat tu jedinou pravou spiritualitu- živého Boha. A na to skutečně nepotřebujete semináře P.Ch nebo drogy. Šamanismus není nic jiného než zahrávání si s padlými satanskými duchy podvodů a lží. P.Ch ale jede dál svůj byznys. 

 

12..png

Další zážitky z expedic lze dočíst tady: 

http://www.infinite-life.eu/cs/zazitky-z-expedic-jaro-2017/44/127/0/

 

 

 

 

 

Zpověď šamana, který se obrátil od čarodějnictví k Bohu („Nikdy se nevrátím“) v Aj: