Jdi na obsah Jdi na menu

Reference

 

xy.jpg

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

D.R. - Referencia

22. 11. 2018 10:46

Chcela by som týmto vyjadriť poďakovanie za odborný a zároveň podrobný výklad k radixu a rozboru temperamentu metódou chronobiologické psychogenetiky, ktorý mnohé objasnil. Vďaka patrí p. Farkašovej nielen za profesionálny, ale aj ľudský prístup a všetkým ktorí si kladú v živote otázky a odpovede na ne nenachádzajú, ju môžem s rešpektom a úctou vrelo odporučiť.

Mata - Kronobilogicky rozbor

21. 2. 2018 18:59

Dala som si robiť viacero rozborov, ale tento ma doslova položil do kolien, pretože nielenže sedí na mňa ale aj na môjho muža. Všetko čo som čítala bola pravda, typ, vlastnosti (aj pozitívne aj negatívne), chovanie.. no proste celá ja v plnej "kráse". Teší ma, že som sa podľa rozboru trafila do profesie, pretože naozaj to tak cítim a práca ma teší a napĺňa. Preto som rada, že som to dala spraviť aj malému synovi a verím, že postupne aj uňho zistím či to sedí a tá profesia je dôležitá nakoľko poznám veľa ľudí, čo ich práca nebaví a nevedia čo robiť.. Porovnaním rozborov mňa a manžela sa potvrdilo, čo je aj v reálnom živote, že sme dosť rozdielnu a aspoň viem, na čom popracovať. škoda ze on na takéto rozbory neverí :)

Za mňa obrovská spokojnosť!!

Tereza Causidu - Rozbor

24. 1. 2018 10:29

Pro mě osobně je to velice zajímavý rozbor osobnosti. Paní Farkašová zpracuje celého člověka všemi různými způsoby a zdá se, že propojuje několik metod. Tím každý může získat ucelený pohled na sebe zevnitř a jak píše na začátku, může to být další díl do skládačky na cestě za sebepoznáním. Děkuji za zpracování.

Darinka - Referencie

12. 10. 2017 20:30

Dobrý deň,

chcem sa veľmi poďakovať za vskutku profesionálny rozbor a výklad astrologického horoskopu. Niektoré informácie ma potešili, niektoré prekvapili. Ak sa rozhodujete, či áno, či nie, tak vám chcem pani Elvíru určite doporučiť.

Martina - Re: Referencie

12. 1. 2018 9:17

Vážená pani Elvírka, veľmi pekne Vám ďakujem za profesionálne vyhotovenie osobného výkladu RADIXU, ktorý som už veľmi potrebovala.
Kedže som sa ocitla na veľkej a absolútne neprehľadnej križovatke, potrebovala som vzpruhu, niečo, o čo sa oprieť a tiež od čoho by som sa vedela odraziť. A tom mi RADIX určite pomohol. V mnohých veciach sa zorientovať, pochopiť, utvrdiť sa. Rovnako bol k tomu vyhotovený Rozbor temperamentu, výborný doplnok k hlavnému výkladu, kde som pochopila svoje vnútorné rozpoloženie, preživanie, vnímanie citov spôsobom, na aký by som napriek vlastnej( myslím dobrej) sebareflexii nemala šancu prísť. Rovnako pochopiť temperament, životné nastavenie mojej dcérky, kde som si len s úsmevom odkývala a upokojila sa v utvrdení, či pochopení, krásne mnohé docvaklo. Som veľmi vďačná za Vašu profesionálnu tvorbu a vrelo Vás bude odporúčať. Ďakujem Martina :-).

Hanka - Poděkování

13. 2. 2017 4:54

Drahá paní Elvíro,
chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za velmi kvalitně, i pro mě jako laika pochopitelný výklad - chronobiologickou psychogenetiku, kterou jste mi zpracovala. Pomohla jste mi tím v mé cestě poznávání sama sebe. Vím, že ta cesta je trvalá, ale jsem velmi vděčná za Vaše rady i pomoc. Pro mě výklad byl velmi hodnotný a budu z něj čerpat dlouho. Paní Elvíro, děkuji Vám za Váš profesionální přístup a pomoc při hledání....

Lenka - PODĚKOVÁNÍ

11. 2. 2017 13:20

Vážená paní Elvíro, nesmírně moc Vám děkuji za horoskop i rozbor osobnosti temperamentu. Vámi zpracované analýzy jsou podnětné, přímé, precizní, odkrývají hluboké nitro a dávají prostor k zamyšlení a další práci na sobě, se sebou a tím i okolí. S úctou a poděkováním. LM

Adriana - Kronobiologia funguje.

7. 12. 2016 21:49

Sama som prekvapená, ako dobre funguje kronobiologia!
Zaujímavé. Doporučujem skúsiť.

Iveta - rozbor vztahu

19. 8. 2016 9:25

Moc děkuji paní Elvíře za rozbor vztahu, velice to pomohlo v naší komunikaci ve vztahu a pochopení .

Zuzka - Vypracování výkladu - Horoskop narození

8. 1. 2016 16:56

Paní Farkasová, děkuji Vám za vypracování výkladu k horoskopu. Nyní už vím, co je hlavní téma mého života, kde se realizovat, kde čerpat energii a čeho se naopak vyvarovat. Jsem ráda, že jsem Vás kontaktovala, dalo mi to hodně dobrého.
Děkuji.

Markéta - Poděkování za vypracování dětského horoskopu

21. 10. 2015 21:40

Velmi děkuji paní inženýrce Farkašové za vypracování horoskopu mé dcerky, který mi je inspirací při její výchově. Zobrazení její osobnosti a charakteru je výstižné. Mnohé v horoskopu dcery odpovídá její povaze. Nejvíce užitečné se mi jeví popis citových potřeb dítěte, intelektu či popis pro ni vhodných fyzických aktivit. Zajímavé je i popsání jejího vztahu k rodičům, jak je sama vnímá. Z důvodu mé spokojenosti s vypracováním horoskopu a velmi vstřícného a ochotného jednání, si nechám paní inženýrkou ještě vypracovat horoskop svého synka.

Vašek - Horoskop pro dcerku Janu

16. 10. 2015 16:31

Když Jana četla horoskop ,který jí vypracovala paní Elvíra tak jsem jen slyšel ... To není možný ???? jak to ví??? jak se to dozvěděla???? Tatíííííí jak to paní může všechno o mě vědět??? Víš tvůj radix jsi ty a paní Elvíra ho umí přečíst . Jsou to roky dřiny vyznat se v horoskopu Tatíííí a já jsem pochopila to či ono a já si už rozumím . To je moc dobře.

Děkuji paní Elvíro

Vašek

Martina - Veľké ďakujem

22. 4. 2015 10:00

Pani Elvíra, som veľmi rada, že som sa rozhodla riešiť partnerský rozbor a svoje priezvisko po svadbe práve s Vami. Veľmi poceňujem, že ste odpovedali aj dodatočne na nejaké moje otázky a nekončilo to len odoslaním vypracovaných materiálov.
So svojím priezviskom som maximálne spolojná a zatiaľ pociťujem len pozitívne zmeny v mojom živote.
Určite sa na Vás obrátim aj pri výbere mena nášho miminka, ktoré teraz čakáme :). Prajem veľa spokojných klientov.

Martina - Veľké ďakujem

22. 4. 2015 9:59

Pani Elvíra, som veľmi rada, že som sa rozhodla riešiť partnerský rozbor a svoje poceňujem, že ste odpovedali aj dodatočne na nejaké moje otázky a nekončilo to len odoslaním vypracovaných materiálov.
So svojím priezviskom som maximálne spolojná a zatiaľ pociťujem len pozitívne zmeny v mojom živote.
Určite sa na Vás obrátim aj pri výbere mena nášho miminka, ktoré teraz čakáme :). Prajem veľa spokojných klientov.

Markéta - Velká pochvala

18. 2. 2015 5:46

Moc děkuji paní Elvíře za vypracování horoskopů mých dětí. Pomůžou mi poznat vlastnosti dětí, které jsou viditelné a ještě nejsou na povrchu. Díky horoskopu si uvědomuji něco, co tuším a můžu jim nějakým způsobem pomoci. Ještě jednou děkuji a můžu jen doporučit !!!! Paní Elvíra je velmi milá, vstřícná a ochotná.

Láďa - partnerství

9. 12. 2014 15:33

Vynikajícím způsobem od paní Elvíry vypracovaný vhled do problematiky zda vyjde partnerství, zda se k sobě hodíme...Myslím, že tímto rozborem se dá předejít mnohýmn problémům , které na druhém ukáže až čas a to zejména v době, kdy máme zastřenu mysl např. idealizací druhého, také např.pomíjející fyzickou fascinací a přítažlivostí.Vřele doporučuji takovýto rozbor v začátku vztahu.

Ladislava Pacnerová - Duchovní síla

10. 4. 2014 21:52

Má duchovní schopnosti?

Zuzana - Poděkování

5. 3. 2014 16:07

Děkuji Vám za vypracování horoskopu a rozboru jména pro moji dcerku. Výklad mi bude dobrým pomocníkem při výchově mého temperamentního beránka. Moc jste mi pomohla, komunikace s Vámi byla velice milá. Děkuji.

Hanka - Horoskop-poděkování

16. 2. 2014 6:47

Moc děkuji za zpracování horoskopu. Výklad byl mi podrobný, profesionální, pro mě velmi hodnotný. Výborná komunikace s paní Elvírou. Doporučuji všem, kteří hledají odpovědi na své otázky. Ještě jednou děkuji za vstřícný přistup a pomoc.

Ladislav - Horoskop- pochvala

8. 2. 2014 19:12

Velmi dobrý astrologický výklad horoskopu s přidáním numerologického rozboru Výborné k sebepoznání a zamyšlení se nad svými vlastnostmi a sklony. Děkuji !!