Jdi na obsah Jdi na menu

Miloš Zeman

 

https://zpravy.aktualne.cz/domaci/mezi-poslanci-je-mene-dementu-nez-mezi-obcany-brojil-zeman-p/r~36e40d34e78911e5a8d7002590604f2e/

 

Narodil se v roce 1944 v Kolíně.

zeman--radix.jpg

 

Astrologické charakteristiky: je to noční horoskop a Luna v 10. domě ho předurčil alespoň jednou v životě se dostat na přední pozici v společnosti. Mírná většina planet v mužských znameních mu dává schopnost řídit, rozhodovat a vládnout.

Jeho myšlenky, činy a schopnost k jejich realizaci jsou v rovnováze. S dvěma planetami v zemském znamení Panny se nedá mluvit o dostatečném uzemnění. Navíc zrovna tyto jeho planety v 5. domě jsou aspektovány kvinkunxem - aspektem karmy. Luna kvinkunx Merkur - nedává zrovna harmonii mezi myšlenkami a city - jeho myšlenky jsou poněkud chaotické. Naštěstí většina planet na západě ho nutí spolupracovat a zohlednit názory jiných.

 

Se svým intelektuálním zaměřením produktivně-uměleckého typu mohl být dobrý prognostik, ale konkrétní realizaci svých myšlenek a uvedení do praxe by již měl přenechat jiným.

Fyzická konstituce: slabý melancholik, proto se nedokáže ukáznit v takových svých neřestech, jako kouření a pití, možná mu dává pocit uzemnění.

 

zeman-cakry.jpg

 

 

 

9..jpg