Jdi na obsah Jdi na menu

Učitelé, filosofové a guruové

Dá se pomocí zkoumání radixu, temperamentu, případně Human Design mapy oddělit plevel od zrna - skutečných duchovních učitelů od šarlatánů?

Na mou otázku, co si myslí Ivanka Adamcová o tzv. „bohyních /Lasana a Diesana/ a převtělených andělech, / Uriel, Sandalfon, inkarnacích Krista , atd,/ odpověděla:

Magie ..ony tomu věří...je to projekce hmotného vědomí. ..;)...už jen proto je si berou peníze a nemalé. ..teď se děje hromadný příchod Krista ..což je zhruba 8% populace planety kteří dožiji stavu odložení hmotného vědomi...všichni jsme jedním bohem (Jednota) a stejně hodnotným...pokud se někdo prezentuje jak lepší..vyšší vědomější...je to vždy šéfování hmotou-Satanem. ...nevědí to...a zneužívají peněžně...což je jejich karma (odpor hmotný ). ..;

 

Skuteční duchovní Mistři, jako Eduard a Míla Tomášových, František Drtikol. Paul Brunton nikdy netvrdili o sobě, že jsou převtělení nějakých andělů, nebo dokonce Krista. Zůstali pořád sami sebou.

 

Příspěvky

František Drtikol

Fotograf, patriarcha českého buddhismu

 
Celý příspěvek

Jan Dvorský

alias Imanuel Parsifal, Samozvaný "Mesiáš"

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Učitelé, filosofové a guruové | 0 Komentářů:

Friedrich Nietzsche

Německý filosof, skončil duševně nemocný, podobně jako Ignác Semmelweis. 

 
Celý příspěvek

Jeffs Warren

"Prorok" polygamie a téměřMesiáš své sekty 

 
Celý příspěvek

Duchovní cesta a drogy

"Drogou ještě nikdo nedospěl k osvícení" 

Reportáž s dr.Martou Foučkovou v časopisu Regenerace 7/2001

 
Celý příspěvek

Srí Ramana Maharši

Indický mudrc Šrí Ramana Maharši hledal celý život v blízkosti hory Arunáčaly odpověď na otázku starou jako lidstvo samo: Kdo jsem? Odpověď na ni bral jako způsob, jak nalézt smysl života, osvobodit se od utrpení, žít ve věčnosti, dosáhnout osvícení.. U nás je znám díky spisovateli Paulu Bruntonovi /kniha Tajnosti indické/, fotografiím Cartié Bressona a Eduardu Tomášovi, který se stejně jako Brunton, k němu hlásí jako ke svému učiteli.

 
Celý příspěvek

Jiddu Krishnamurti

 
Celý příspěvek

Dalai Lama XIV.

Mluvčí církve guruJáry Dagmar Světlovská ho srovnává s guru Járou /známý z kauzy "odháčkování/.  Čakrový profil dokazuje, že nemají nic společného.

 
Celý příspěvek

Francisco Xavier

Je znám pod jménem Chico Xavier . Médium brazilského původu.

 
Celý příspěvek

Nada Shakti

Reportáž v časopisu REGENA září 1993

S nahrávkami kazety Crystal Clear z roku 1993. Mně se dá přehrát jen v Mozille, v Chrome nejde.

 
Celý příspěvek