Jdi na obsah Jdi na menu
 


Il Divo

 

Il Divo (italsky "mužská diva" ) je mezinárodní operní pop vokální skupina, založena roku 2003 Simonem Cowelem. Il Divo tvoří španělský baryton Carlos Marín, narozen 3.10.1968 v Mopfelden-Walldorf, Německo, švýcarský tenor Urs Bühler, narozen 19.7.1971 Willisan, Švýcarsko, americký tenor David Miller, nar. 14.4.1973 v San Diegu, a francouzský popový zpěvák Sébastien Izambard, nar. 7.3.1973 v Paříži. Čas narození bohužel není znám ani u jednoho z nich.  Il Divo zpívá francouzsky, španělsky, italsky, anglicky a latinsky. 

 

carlos-marin-radix.jpg

     

 

Středně sangvinický - Sebeobětavý - Prakticky Myslící 

4.jpg

                                                                             

david-miller-radix.jpg

 

 

David Miller markery 9 - 19 - 5  Melancholický - Egoisticky vedoucí - Produktivně míchaný 

 

4.jpg

 

seb.imbazard-radix.jpg

 

 

 

 

 

 

Sébastien Imbazard markery 1 - 1 - 20  Středně sangvinický - Vášnivý - Produktivně míchaný 

 

4.jpg

 

urs-buhler-radix.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Urs Buhler markery  23 - 10 - 23 Melancholický - Sebeobětavý - Produktivně myslící

 

 

 

Jak je vidět z přiložených obrázků aspoň dva z nich, Sebastien Imbazard a Urs Buhler mají svou hrdelní čakru, Višuddhi téměř na maximu.  Carlos Marín a Urs Buhler jsou emocionálně Sebeobětavé, David Miller je sice emocionálně tzv. Egoisticky Vedoucí, tento typ je taky emocionálně téměř stejně bohatý, jako Vášnivý typ. jen to neumí tak ukázat.  Jejich popularitu dává, že obecenstvo cítí, jak zpívají s obrovským zápalem a vášní, průměrná hodnota jejich krční čakry je 70 %, tato hodnota je již v rovině Vášnivého temperamentu.

Slabší fyzický temperament u zpěváků nevadí,  nemusí vynaložit takový fyzický výkon, jako sportovci. Ale když se stravují nezdravě a holdují nadměrně různým zlozvykům, tak jim to taky škodí a podlomí jim zdraví. 

 

 

2..jpg