Jdi na obsah Jdi na menu

Autista, geneticky postižený

 

Tady se jedná o kluka, kdo kvůli genetickému poškození je od narození autista, nesoběstačný. 

 Jednoznačně má velice náročný horoskop narození, ale Merkur ve Vodnáři má nepoškozený, v konjunkci s Marsem a v trigonu se Saturnem. 

 

sfpage.jpg

 

Jeho čakrový profil dá vědět, že má slabý žaludek, potřebuje lehkou, nejlépe bezmasitou stravu, protože kvůli malému zastoupení vodního živlu má ztížené vylučování toxínů z těla. 

15.2.2011.jpg

Jeho Human Design profil má taky velkou vypovídající hodnotu. 

clipboard16.jpg

Po prvé:  pět linek ve svém profilu má dvojku - poustevník- Hermit . Je to osudem dané a úkol pro rodiče, když o tom ví, že kluk má Slunce v konjunkci s Neptunem v bráně 30 - je to aktivace na kolektivním obvodu, Brána rozpoznání pocitů, nebo poetickým pojmenováním podle Richarda Rudda  Nebeský oheň, ale v lince 2 - která je vždy o sebevyjádření. poustevník. Souvisí s aminokyselinou Glutamin.  Genetické klíčové slovo: TOUHA  - je to stín. Slunce,  Merkur, Mars a Neptun - astrologicky v konjunkci, ale každá planeta aktivuje jinou bránu, a v jiné lince, jiné dispozice. 

               Ale 6 linek má čtyřku - jsou to sítě - na začátku života jeho sítě tvoří rodina, lékaři, protože čtvrté linky má u svých Uzlů - Jižní a Severní měsíční uzel, jeho životní nasměřování, na vědomé úrovni,   později, když obětavou péčí svých rodičů se jeho stav zlepší, a aspoň částečně se vymaní  ze svého autismu - bude to dlouhá cesta. V oblastech života, kde je Merkur a Mars v šesté lince. 

A velice by mu mohla pomáhat  hudba  - má bránu 57, je to velice intuitivní a hudební brána a ve spojení s bránou 10 dává kanál 10 - 57 - zdokonalené formy - The channel of Perfected form - je to individuální kanál, posílení.  

 

Další kanál individuality  2 - 14 - kanál tepu - The channel of the Beat - dává dar jít vždy správným směrem a schopnost ukázat směr ostatním.  Je to zcela na nevědomé úrovni a je sám sebou, a neví, co s tím.  Okolí, rodiče mu mohou pomáhat v tom, že využijí spojení kluka se světem - je to kanál rytmu  5 - 15 - udávat mu rytmus pomocí hudby, 

 

 

teddy-rave-m.jpg

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář