Jdi na obsah Jdi na menu
 


Reference

 

xy.jpg

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Veľké ďakujem

Martina, 22. 4. 2015 10:00

Pani Elvíra, som veľmi rada, že som sa rozhodla riešiť partnerský rozbor a svoje priezvisko po svadbe práve s Vami. Veľmi poceňujem, že ste odpovedali aj dodatočne na nejaké moje otázky a nekončilo to len odoslaním vypracovaných materiálov.
So svojím priezviskom som maximálne spolojná a zatiaľ pociťujem len pozitívne zmeny v mojom živote.
Určite sa na Vás obrátim aj pri výbere mena nášho miminka, ktoré teraz čakáme :). Prajem veľa spokojných klientov.

Veľké ďakujem

Martina, 22. 4. 2015 9:59

Pani Elvíra, som veľmi rada, že som sa rozhodla riešiť partnerský rozbor a svoje poceňujem, že ste odpovedali aj dodatočne na nejaké moje otázky a nekončilo to len odoslaním vypracovaných materiálov.
So svojím priezviskom som maximálne spolojná a zatiaľ pociťujem len pozitívne zmeny v mojom živote.
Určite sa na Vás obrátim aj pri výbere mena nášho miminka, ktoré teraz čakáme :). Prajem veľa spokojných klientov.

Velká pochvala

Markéta, 18. 2. 2015 5:46

Moc děkuji paní Elvíře za vypracování horoskopů mých dětí. Pomůžou mi poznat vlastnosti dětí, které jsou viditelné a ještě nejsou na povrchu. Díky horoskopu si uvědomuji něco, co tuším a můžu jim nějakým způsobem pomoci. Ještě jednou děkuji a můžu jen doporučit !!!! Paní Elvíra je velmi milá, vstřícná a ochotná.

partnerství

Láďa, 9. 12. 2014 15:33

Vynikajícím způsobem od paní Elvíry vypracovaný vhled do problematiky zda vyjde partnerství, zda se k sobě hodíme...Myslím, že tímto rozborem se dá předejít mnohýmn problémům , které na druhém ukáže až čas a to zejména v době, kdy máme zastřenu mysl např. idealizací druhého, také např.pomíjející fyzickou fascinací a přítažlivostí.Vřele doporučuji takovýto rozbor v začátku vztahu.

Duchovní síla

Ladislava Pacnerová , 10. 4. 2014 21:52

Má duchovní schopnosti?

Poděkování

Zuzana, 5. 3. 2014 16:07

Děkuji Vám za vypracování horoskopu a rozboru jména pro moji dcerku. Výklad mi bude dobrým pomocníkem při výchově mého temperamentního beránka. Moc jste mi pomohla, komunikace s Vámi byla velice milá. Děkuji.

Horoskop-poděkování

Hanka, 16. 2. 2014 6:47

Moc děkuji za zpracování horoskopu. Výklad byl mi podrobný, profesionální, pro mě velmi hodnotný. Výborná komunikace s paní Elvírou. Doporučuji všem, kteří hledají odpovědi na své otázky. Ještě jednou děkuji za vstřícný přistup a pomoc.

Horoskop- pochvala

Ladislav, 8. 2. 2014 19:12

Velmi dobrý astrologický výklad horoskopu s přidáním numerologického rozboru Výborné k sebepoznání a zamyšlení se nad svými vlastnostmi a sklony. Děkuji !!

VELMI DĚKUJI

Lucie, 16. 9. 2013 16:20

Krásná spolupráce, výborné čitelné rozebrání na základě numerologicko-astrologickém! Vím, kde na sobě zapracovat a rozbor seděl na milimetry. DĚKUJI ZA VŠE! :)

Pochvala

Jana , 5. 6. 2013 13:28

Doporučuji všem, moc se mi líbí vysvětlení, které je pro všechny srozumitelné, kompletní a profesionální. Ochota, dobrá spolupráce,
hodí se pro všechny lidi, kteří potřebují poradit při výchově,
poznat sama sebe nebo partnera... výborná možnost sebepoznání !

Poděkování za numerologické rozbory

Iveta, 4. 4. 2013 9:49

Velice děkuji paní Elvíře za její rozbory. Za její vstřícné jednání a vysvětlování mých nekonečných otázek. Všem kdo potřebují nějakou radu,ji mohu jen doporučit, určitě nikdo nebude litovat.

Thanx

Karel, 3. 4. 2013 19:13

Díky Elviro!

Numerologické rozbory

Roland, 7. 1. 2013 8:30

Paní Elvíra je spolehlivá, vstřícná a komunikativní. Děkuji za výběr jména pro miminko a také za numerologické rozbory ke změně našich jmen. Její hluboká znalost numerologie, kabaly a astrologie nám pomohla a s novými jménami se cítíme líp a náš život se pozitivně změnil. Paní Elvíru všem doporučuji!

Zajímavé

Jitka, 24. 11. 2012 13:50

Velmi ráda navštěvuji tyto stránky.Jsou tu velmi zajímavé články.Člověk se tu dozví proč se staly určité události.Přeji hodně pracovních i osobních úspěchů.Jitka

Osobne rozbory

Eva V., 10. 8. 2012 20:48

Pani Elvira dakujem Vam za velmi obsiahly vyklad,ktory som dostala od Vas pre mna i manzela.Vasa praca je velmi precizna.Je uzasne ako ovladate rozne rozbory.Ja mozem Vasu pracu len obdivovat a kazdemu vrelo odporucit.Sama sa trochu rozumiem numerologii aj asrtonomii
ale tak dokladnu pracu som este nevidela.Prajem Vam dalsie uspechy
v praci i v sukromi.Eva V.

Miminko

Anna Miková, 25. 6. 2012 19:34

Čekáme miminko a nevíme jaké jméno se hodí k Příjmení?Děkuji,Miková

Re: Miminko

Anna Miková, 25. 6. 2012 19:50

Napište mi prosím na mou emailovou adresu. E.

Rozbor pro dceru

Iveta, 9. 1. 2012 23:17

Paní Elvíro, moc děkuji za rozbor pro dcerku. Jako pro mámu (i oba rodiče, či prarodiče), je mi nápomocen poznat osobnost nejbližšího a pochopit, proč je něco, tak jak je. A taky trochu vodítkem ve výchově :-))

Poděkování

Sylva, 13. 12. 2011 10:35

Paní Elvíra je úžasná, je rychlá, spolehlivá, vstřícná a komunikativní. Děkuji za výběr jména pro miminko a zpracování rozboru na dceru, a také za spoustu informací "navíc".
Paní Elvíru všem doporučuji!

Rozbor partnerské kompatibility, osobní rozbor

Jířa, 9. 11. 2011 9:04

Jednoznačně doporučuji, paní Elvírka vypracuje kvalitní a kompletní rozbory s komentářem, poskytne rady a pomůže, kde je třeba.
Velice si vážím jejího láskyplného přístupu a přeji mnoho úspěchů v další práci a také v osobním životě.
Elvírko jste poklad! Bylo mi opravdu potěšením vše s Vámi probírat...