Jdi na obsah Jdi na menu

Reference

 

xy.jpg

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Andrea - děkuji

16. 10. 2011 18:19

Skvělá a rychlá komunikace, vstřícnost. Doporučuji.

Jitka - Rozbor

10. 10. 2011 20:12

Dobrý den,chtěla bych tímto poděkovat paní Elvíře za vypracování rozboru mého jména a příjmení.Komunikace s paní Elvírou byla skvělá i před zaplacením tak i po zpracování rozboru.Hodně mi pomohla svou vstřícností.Přeji ji hodně osobních i pracovních úspěchů.Vám všem,kteří váháte doporučuji.

Iveta - spokojenost

7. 10. 2011 12:49

Dobrý den, ráda se připojím k ostatním. Chci vám takto poděkovat za pomoc při výběre jména pro synka. Taky za rychlou a jasnou komunikaci a hlavně za trpělivost.
Děkuji

Marie - svatba a změna příjmení

6. 10. 2011 16:20

Dobrý den, chtěla bych poděkovat za a)rychlou, jasnou odpověď a příjemnou komunikaci
b) rozbor jména a další vyčerpávající informace. Velmi mi to usnadnilo rozhodnutí, jestli si vzít po svatbě partnerovo jméno či nikoli.
Myslím si, že za taxu, kterou účtujete, je toho i s "přídavkem". Velmi mě nadchla část o mých karmických úkolech v tomto životě:-) Vysvětlilo mi to spoustu věcí, které se mi v životě dějí a nerozuměla jsem tomu proč.

Děkuji a přeji krásné babí léto:-)

p.s. až se po svatbě někdy narodí mimi, určitě se opět ozveme kvůli radě se jménem:-)))))))))))

Bohuška - Pomoc s výběrem jména pro dítě

6. 10. 2011 10:46

Dobrý den, paní Elvíro. Děkuji s pomocí s výběrem jména pro naše maličké. Mohu Vás všem doporučit, ochotné rychlé jednání i vysvětlení, vyčerpávající rozbor jména, bezproblémová komunikace. Vřele doporučuji všem nastávajícím maminkám, které chtějí osudu tochu napomoci. :)